Firma Parameter Generation & Control utworzyła w Warszawie, w Polsce, swoją filię, której zadaniem jest obsługa klientów z Europy Wschodniej.

Read in English

Nowa firma o nazwie Parameter EU wprowadza na rynek, sprzedaje i zajmuje się dystrybucją opatentowanych przez Parameter komór o kontrolowanej temperaturze i wilgotności. Obsługiwać będzie klientów w Polsce, Czechach, na Słowacji i Litwie.

Polska, dzięki dobrze wykształconemu społeczeństwu, niskim kosztom pracy, rosnącej gospodarce oraz stabilnej sytuacji politycznej jest największym rynkiem farmaceutycznym w Europie Wschodniej i notuje ogromny wzrost także w innych dziedzinach przemysłu, które wymagają stosowania w procesach krytycznych komór o kontrolowanej temperaturze i wilgotności.

OFERTA RYNKOWA

Parameter EU oferuje:

  • pełną linię komór i pomieszczeń o kontrolowanej temperaturze i wilgotności, komory środowiskowe, systemy kondycjonowania oraz komory stabilizujące – wszystkie opracowane i wyprodukowane przez Parameter Generation & Control,
  • usługi pełnej walidacji laboratoriów, wyposażenia i instalacji.

Produktom Parameter EU towarzyszą kompleksowe usługi walidacji i mapowania, jak również posprzedażowe usługi konserwacji.

LOKALNY PERSONEL

Kierownikiem Regionalnym Parameter EU jest Hubert Wyszomirski, który uzyskał tytuł magistra biotechnologii. Przed objęciem posady w Parameter EU od 1998 roku pracował w Mettler-Toledo, dostawcy profesjonalnego sprzętu laboratoryjnego. Był specjalistą m.in. w zakresie analizy termicznej. Dyrektorem Generalnym Parameter EU jest Ala’a Haris, który ma ponad siedemnastoletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisie sprzętu laboratoryjnego, naukowego i przemysłowego oraz zaopatrzeniu w urządzenia.

Pomieszczenie klimatyczne vs. komora klimatyczna

Zapewnij ogromny wzrost możliwości badania stabilności bez przekraczania budżetu!

KONTAKT

Prosimy o przesłanie zapytania dotyczącego określonych produktów lub skontaktowanie się z nami przez email.